II. náhradní závod ČP mládeže 2020



Program závodu

Sobota Celkem jízd: 35
12 08:44 K1 žáci 1000 m Rozjížďka A RA
13 08:48 K1 žáci 1000 m Rozjížďka B RB
14 08:52 K1 žáci 1000 m Rozjížďka C RC
15 08:56 K1 žáci 1000 m Rozjížďka D RD
16 09:00 K1 žáci 1000 m Rozjížďka E RE
17 09:04 K1 žáci 1000 m Rozjížďka F RF
18 09:08 K1 žáci 1000 m Rozjížďka G RG
33 10:14 K1 žačky 500 m Rozjížďka A RA
34 10:18 K1 žačky 500 m Rozjížďka B RB
36 10:26 K1 žačky 500 m Rozjížďka D RD
37 10:30 K1 žačky 500 m Rozjížďka E RE
38 10:34 K1 žačky 500 m Rozjížďka F RF
41 10:46 C1 dorostenky + žačky 500 m Rozjížďka B RB Σ
42 10:55 MK1 benjamínky A 1000 m Finále 1 F1
51 11:55 K1 žáci 1000 m Semifinále B SFB
56 12:25 MK1 benjamínci A 1000 m Finále 1 F1
57 12:35 MK1 benjamínky B 1000 m Finále 1 F1
62 13:15 K1 žačky 500 m Semifinále A SFA
63 13:20 K1 žačky 500 m Semifinále B SFB
64 13:25 K1 žačky 500 m Semifinále C SFC Σ
65 13:30 C1 dorostenky + žačky 500 m Semifinále A SFA
66 13:40 MK1 benjamínci B 1000 m Finále 1 F1
67 13:50 MK1 benjamínky C 1000 m Finále 1 F1
77 14:55 K1 žáci 1000 m Finále 2 F2
85 15:40 K1 žačky 500 m Finále 3 F3
86 15:45 K1 žačky 500 m Finále 2 F2
87 15:50 K1 žačky 500 m Finále 1 F1
90 16:10 MK1 benjamínci C 1000 m Finále 1 F1
104 17:22 K1 žáci 500 m Rozjížďka A RA
105 17:26 K1 žáci 500 m Rozjížďka B RB
106 17:30 K1 žáci 500 m Rozjížďka C RC
107 17:34 K1 žáci 500 m Rozjížďka D RD
108 17:38 K1 žáci 500 m Rozjížďka E RE
109 17:42 K1 žáci 500 m Rozjížďka F RF
112 17:54 K1 žáci 500 m Rozjížďka I RI
Neděle Celkem jízd: 27
139 08:36 MK1 benjamínci A 500 m Rozjížďka F RF
145 09:00 MK1 benjamínky A 500 m Rozjížďka A RA
146 09:04 MK1 benjamínky A 500 m Rozjížďka B RB
147 09:08 MK1 benjamínky A 500 m Rozjížďka C RC
159 09:57 K1 žačky 200 m Rozjížďka A RA
160 10:00 K1 žačky 200 m Rozjížďka B RB
161 10:03 K1 žačky 200 m Rozjížďka C RC
162 10:06 K1 žačky 200 m Rozjížďka D RD
166 10:18 C1 dorostenky + žačky 200 m Rozjížďka A RA
176 10:54 MK1 benjamínci A 500 m Semifinále C SFC Σ
177 10:58 K1 žáci 500 m Semifinále A SFA
179 11:06 K1 žáci 500 m Semifinále C SFC
180 11:10 K1 žáci 500 m Semifinále D SFD Σ
183 11:22 MK1 benjamínky A 500 m Semifinále A SFA
192 12:03 K1 žačky 200 m Semifinále B SFB
193 12:06 K1 žačky 200 m Semifinále C SFC Σ
194 12:12 C1 dorostenky + žačky 200 m Semifinále A SFA
203 12:54 MK1 benjamínci A 500 m Finále 3 F3
208 13:14 K1 žáci 500 m Finále 1 F1
213 13:34 MK1 benjamínky A 500 m Finále 1 F1
219 14:00 K1 žačky 200 m Finále 3 F3
221 14:08 K1 žačky 200 m Finále 1 F1
226 14:28 MK1 benjamínky C 500 m Finále J3 FJ3
237 15:16 MK1 benjamínky B 500 m Finále J3 FJ3
244 15:54 MK1 benjamínci C 500 m Finále J2 FJ2
246 16:02 MK1 benjamínci C 500 m Finále J4 FJ4
259 17:02 MK1 benjamínci B 500 m Finále J3 FJ3