III. ČP mládeže a NZJUN 2024



Program závodu

Pátek Celkem jízd: 15
9 08:32 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
10 08:36 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka B RB
11 08:40 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka C RC Σ
13 08:48 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka B RB
24 09:32 C1 junioři 500 m Rozjížďka C RC Σ
35 10:46 C1 dorostenci 500 m Semifinále A SFA
37 10:54 K1 dorostenky 500 m Semifinále B SFB
42 11:22 K2 žáci 500 m Rozjížďka D RD Σ
59 13:15 C1 dorostenci 500 m Finále B FB
60 13:20 C1 dorostenci 500 m Finále A FA
63 13:35 K1 dorostenky 500 m Finále A FA
67 14:00 C1 junioři 500 m Finále B FB
82 15:45 K2 dorostenky 500 m Rozjížďka A RA
87 16:30 C2 žáci 500 m Finále A FA
90 16:55 C2 dorostenci 500 m Finále A FA
Sobota Celkem jízd: 19
108 08:40 K1 žáci starší 500 m Rozjížďka F RF Σ
109 08:44 K1 žáci mladší 500 m Rozjížďka A RA
110 08:48 K1 žáci mladší 500 m Rozjížďka B RB
111 08:52 K1 žáci mladší 500 m Rozjížďka C RC
120 09:40 C2 junioři 500 m Finále A FA
125 10:30 K2 dorostenky 500 m Finále A FA
127 10:50 K1 žáci starší 500 m Semifinále A SFA
130 11:05 K1 žáci mladší 500 m Semifinále A SFA
132 11:15 K1 žáci mladší 500 m Semifinále C SFC Σ
142 12:12 C1 junioři 200 m Rozjížďka C RC Σ
146 12:28 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka A RA
161 14:02 C1 junioři 200 m Semifinále A SFA
163 14:10 K1 dorostenky 200 m Semifinále A SFA
167 14:35 K1 žáci starší 500 m Finále B FB
170 14:50 K1 žáci mladší 500 m Finále B FB
180 15:55 C1 junioři 200 m Finále B FB
186 16:25 K1 dorostenky 200 m Finále A FA
189 16:50 C2 dorostenci 1000 m Finále A FA
190 16:55 C2 junioři 1000 m Finále A FA
Neděle Celkem jízd: 16
199 08:24 C1 junioři 1000 m Rozjížďka B RB Σ
210 09:08 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka A RA
211 09:12 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka B RB
212 09:16 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka C RC Σ
215 09:28 K1 dorostenky 1000 m Rozjížďka C RC
222 10:00 K1 žáci starší 1000 m Rozjížďka A RA
225 10:30 K1 žáci mladší 1000 m Rozjížďka A RA
226 10:40 K1 žáci mladší 1000 m Rozjížďka B RB Σ
230 11:02 C1 junioři 1000 m Semifinále A SFA
236 11:26 C1 dorostenci 1000 m Semifinále A SFA
238 11:34 K1 dorostenky 1000 m Semifinále B SFB
255 14:00 C1 dorostenci 1000 m Finále B FB
256 14:05 C1 dorostenci 1000 m Finále A FA
258 14:15 K1 dorostenky 1000 m Finále B FB
265 15:25 K1 žáci starší 1000 m Finále A FA
266 15:35 K1 žáci mladší 1000 m Finále A FA