II. Nominační závod 2019



Program závodu

Pátek Celkem jízd: 26
2 08:04 K2 dorostenky 500 m Rozjížďka B RB Σ
7 08:24 C1 junioři 500 m Rozjížďka A RA
8 08:28 C1 junioři 500 m Rozjížďka B RB Σ
9 08:32 K1 juniorky 500 m Rozjížďka A RA
22 09:30 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka A RA
24 09:38 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka C RC Σ
35 10:22 C1 žáci 1000 m Rozjížďka A RA
36 10:26 C1 žáci 1000 m Rozjížďka B RB
37 10:30 C1 žáci 1000 m Rozjížďka C RC
41 10:58 C1 junioři 500 m Semifinále A SFA
42 11:02 K1 juniorky 500 m Semifinále A SFA
51 12:02 C1 dorostenci 1000 m Semifinále A SFA
57 12:26 C1 žáci 1000 m Semifinále B SFB Σ
59 12:50 MK1 benjamínci C 1000 m Finále 1 F1
60 13:05 K2 dorostenky 500 m Finále 1 F1
63 13:25 C1 junioři 500 m Finále 1 F1
65 13:45 C1 juniorky 500 m Finále 1 F1
73 14:30 C1 dorostenci 1000 m Finále 1 F1
77 14:50 C1 žáci 1000 m Finále 2 F2
83 15:32 K1 dorostenky 1000 m Rozjížďka D RD Σ
99 16:55 MK1 benjamínky C 1000 m Finále 1 F1
101 17:14 K1 dorostenky 1000 m Semifinále B SFB Σ
109 18:00 MC1 benjamínci B+C 1000 m Finále 1 F1
110 18:15 C4 žáci 500 m Finále 1 F1
112 18:25 C2 dorostenci 500 m Finále 1 F1
115 18:40 K1 dorostenky 1000 m Finále 2 F2
Sobota Celkem jízd: 25
133 08:44 C1 žáci 500 m Rozjížďka A RA
134 08:48 C1 žáci 500 m Rozjížďka B RB
135 08:52 C1 žáci 500 m Rozjížďka C RC
152 10:00 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
153 10:04 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka B RB
158 10:24 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka D RD Σ
168 11:04 C1 žáci 500 m Semifinále B SFB Σ
173 11:26 C1 junioři 1000 m Rozjížďka A RA
174 11:30 C1 junioři 1000 m Rozjížďka B RB Σ
191 12:50 C1 dorostenci 500 m Semifinále A SFA
193 12:58 K1 dorostenky 500 m Semifinále B SFB Σ
194 13:05 K2 juniorky 500 m Finále 1 F1
197 13:20 C1 žáci 500 m Finále 2 F2
201 13:38 C1 junioři 1000 m Semifinále A SFA
213 14:45 C1 dorostenci 500 m Finále 2 F2
214 14:50 C1 dorostenci 500 m Finále 1 F1
218 15:10 C2 benjamínci A+B+C 500 m Finále 1 F1
220 15:20 K1 juniorky 1000 m Rozjížďka B RB Σ
223 15:40 C1 junioři 1000 m Finále 1 F1
232 16:20 C2 žáci 1000 m Rozjížďka A RA
233 16:24 C2 žáci 1000 m Rozjížďka B RB Σ
236 16:36 K1 juniorky 1000 m Semifinále A SFA
242 17:10 C2 dorostenci 1000 m Finále 1 F1
248 17:48 K2 benjamínci B+C 500 m Finále J3 FJ3
251 18:10 C2 junioři 1000 m Finále 1 F1
Neděle Celkem jízd: 32
262 07:42 C1 junioři 200 m Rozjížďka A RA
263 07:45 C1 junioři 200 m Rozjížďka B RB Σ
264 07:48 K1 juniorky 200 m Rozjížďka A RA
272 08:12 C1 dorostenci 200 m Rozjížďka A RA
273 08:15 C1 dorostenci 200 m Rozjížďka B RB
274 08:18 C1 dorostenci 200 m Rozjížďka C RC Σ
278 08:30 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka D RD Σ
291 09:09 C1 žáci 200 m Rozjížďka A RA
292 09:12 C1 žáci 200 m Rozjížďka B RB
294 09:18 C1 žáci 200 m Rozjížďka D RD Σ
322 10:42 C1 junioři 200 m Semifinále A SFA
323 10:45 K1 juniorky 200 m Semifinále A SFA
327 10:57 C1 dorostenci 200 m Semifinále A SFA
328 11:00 K1 dorostenky 200 m Semifinále A SFA
335 11:21 C1 žáci 200 m Semifinále A SFA
336 11:24 C1 žáci 200 m Semifinále B SFB Σ
352 12:28 C1 junioři 200 m Finále 1 F1
354 12:36 C1 juniorky 200 m Finále 1 F1
359 12:56 C1 dorostenci 200 m Finále 1 F1
360 13:00 K1 dorostenky 200 m Finále 2 F2
366 13:24 C1 žáci 200 m Finále 2 F2
378 14:12 MK1 benjamínci C 200 m Finále J1 FJ1
381 14:21 MK1 benjamínci C 200 m Finále J4 FJ4
384 14:35 K2 dorostenky 200 m Rozjížďka B RB Σ
393 15:08 C2 žáci 500 m Rozjížďka A RA
394 15:12 C2 žáci 500 m Rozjížďka B RB Σ
397 15:30 MC1 benjamínci B+C 200 m Finále 1 F1
403 15:52 K2 juniorky 200 m Finále 1 F1
405 16:00 K2 dorostenky 200 m Finále 1 F1
424 17:25 C4 dorostenci 500 m Finále 1 F1
426 17:35 C2 junioři 500 m Finále 1 F1
427 17:40 C2 žáci 500 m Finále 1 F1