Výběr

Závodníci

115212 Abraham Jakub CHEMIČKA Ústí n.L.UNL 2003
115212 Abraham Jakub CHEMIČKA Ústí n.L.UNL 2002
111309 Adam Jakub Dukla PrahaDUP 1986
11-3-173 ADAMČÍK Tomáš VK PERUN OstravaOSTP 2005
116251 Adamec Filip RK JablonecJAB 2007
1-1-379 ADÁMEK Tomáš VK BLESKBLES 1996
115930 Adamkovič Albín Sparta PrahaSPA 2007
160144 Adamovská Tereza Sokol PražskýSOP 1982
115975 Al-robai Hani Prosport SezemiceSEZ 2008
5-12-16 ALEŠ Martin KONDOR Brandýs n.L.BRAN 1971
116294 Alexová Denisa Vodní sporty KadaňKAD 2010
115675 Allas Olivier Prazdroj PlzeňPPL 2006
1-1-680 ALTMAN Kornel VK BLESKBLES 1991
1-2-578 AMBLER Artue BOHEMIANS PrahaBOHM 2004
1-2-627 AMBLER Artur BOHEMIANS PrahaBOHM 2004
1-2-635 AMBLEROVÁ Karolína BOHEMIANS PrahaBOHM 2000
114199 Ammerová Alexandra Sportclub 80 ChomutovCHO 2003
114198 Ammerová Nicole Sportclub 80 ChomutovCHO 2001
115328 Ammerová Patricie Sportclub 80 ChomutovCHO 2007
20-3-74 AMOAH Rita VK Sĺňava PiešťanyPIES 2005
20-1-33 ANDA Tomáš Veslársky oddiel Slávia STU BratislavaBSTU 2002
1-4-688 ANDĚL František VK SMÍCHOVVKSM 2004
1-4-561 ANDĚLOVÁ Eliška VK SMÍCHOVVKSM 1976
1-4-789 ANDĚLOVÁ Sára VK SMÍCHOVVKSM 2007
900288 Andrašíková Michaela SlovenskoSVK 2005
115911 Andrašovská Kateřina Sokol PředměřicePDM 2008
116383 Andrašovský Vojtěch Sokol PředměřicePDM 2011
1-4-934 ANDRESOVÁ Lucie VK SMÍCHOVVKSM 2006
A-1-11 ANDRLOVÁ Tereza ČVUTČVUT 1989
5-9-275 ANDRLOVÁ Tereza KV Mělník 1881MĚLN 1989
114668 Andrušík Radek Tatran SedlčanyTSE 2002
115953 Andrýsková Simona Ostrožská Nová VesONV 2005
A-4-9 ANTOŠOVÁ Barbora Masarykova univerzitaMUBR 1994
1-3-326 ANTOŠOVÁ Lenka VK SLAVIA PrahaSLAV 1991
900434 Apfel Martin SlovenskoSVK 2007
115780 Arnošová Julie Vodní sporty LitovelLIT 2007
1-3-664 ATANASOV Samuel VK SLAVIA PrahaSLAV 2005
12-1-41 ATARSIA Adam JISKRA OtrokoviceOTRO 1993
12-1-113 ATARSIA Jakub JISKRA OtrokoviceOTRO 1990
20-3-01 BABAČ Lukáš VK Sĺňava PiešťanyPIES 1985
5-11-83 BABECOVÁ Zuzana VK Lysá n.L.LYSÁ 1998
116372 Babíčková Živa Lodní sporty BrnoLSB 2008
114513 Bacílek Lukáš Lokomotiva NymburkNYM 2002
114306 Báčková Sandra KK Týn nad VltavouTYN 2002
116451 Baďura Ondřej Kanoistika KojetínKOJ 2007
115713 Baier Samuel Lokomotiva LiberecLIB 2011
2-3-33 BAIERLING Luboš JISKRA TřeboňTŘEB 1967
115251 Baková Nikola Sokol Hradec KrálovéSHK 2007
113991 Balane Daniel Tatran SedlčanyTSE 2000
113992 Balane Katarina Tatran SedlčanyTSE 2002