II. Nominační závod 2019



Program závodu

Pátek Celkem jízd: 13
6 08:20 K1 junioři 500 m Rozjížďka D RD Σ
21 09:26 K1 dorostenci 1000 m Rozjížďka E RE Σ
29 09:58 K1 žáci 1000 m Rozjížďka E RE
30 10:02 K1 žáci 1000 m Rozjížďka F RF
31 10:06 K1 žáci 1000 m Rozjížďka G RG
59 12:50 MK1 benjamínci C 1000 m Finále 1 F1
79 15:05 MK1 benjamínky B 1000 m Finále 1 F1
83 15:32 K1 dorostenky 1000 m Rozjížďka D RD Σ
93 16:20 K2 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
98 16:45 MK1 benjamínky A 1000 m Finále 1 F1
99 16:55 MK1 benjamínky C 1000 m Finále 1 F1
107 17:50 MK1 benjamínci B 1000 m Finále 1 F1
114 18:35 K2 junioři 1000 m Rozjížďka B RB Σ
Sobota Celkem jízd: 11
127 08:20 K1 žáci 500 m Rozjížďka F RF
128 08:24 K1 žáci 500 m Rozjížďka G RG
129 08:28 K1 žáci 500 m Rozjížďka H RH
151 09:56 K1 dorostenci 500 m Rozjížďka F RF Σ
158 10:24 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka D RD Σ
172 11:22 K1 junioři 1000 m Rozjížďka D RD Σ
231 16:16 K2 žáci 1000 m Rozjížďka D RD Σ
235 16:32 K2 dorostenci 1000 m Rozjížďka B RB Σ
239 16:54 K2 benjamínky B+C 500 m Finále J2 FJ2
240 16:58 K2 benjamínky B+C 500 m Finále J3 FJ3
247 17:44 K2 benjamínci B+C 500 m Finále J2 FJ2
Neděle Celkem jízd: 23
261 07:39 K1 junioři 200 m Rozjížďka D RD Σ
271 08:09 K1 dorostenci 200 m Rozjížďka F RF Σ
278 08:30 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka D RD Σ
286 08:54 K1 žáci 200 m Rozjížďka F RF
287 08:57 K1 žáci 200 m Rozjížďka G RG
288 09:00 K1 žáci 200 m Rozjížďka H RH
319 10:33 MK1 benjamínky A 200 m Rozjížďka E RE
321 10:39 K1 junioři 200 m Semifinále B SFB Σ
324 10:48 K1 dorostenci 200 m Semifinále A SFA
347 11:57 MK1 benjamínky A 200 m Semifinále B SFB
355 12:40 K1 dorostenci 200 m Finále 3 F3
375 14:00 MK1 benjamínky A 200 m Finále 3 F3
384 14:35 K2 dorostenky 200 m Rozjížďka B RB Σ
392 15:04 K2 žáci 500 m Rozjížďka D RD Σ
396 15:20 K2 junioři 500 m Rozjížďka B RB Σ
400 15:40 MK1 benjamínky C 200 m Finále J3 FJ3
407 16:08 MK1 benjamínky B 200 m Finále J1 FJ1
408 16:11 MK1 benjamínky B 200 m Finále J2 FJ2
409 16:14 MK1 benjamínky B 200 m Finále J3 FJ3
410 16:17 MK1 benjamínky B 200 m Finále J4 FJ4
411 16:20 MK1 benjamínky B 200 m Finále J5 FJ5
419 16:58 MK1 benjamínci B 200 m Finále J5 FJ5
423 17:20 K4 dorostenci 500 m Finále 1 F1