II. NZ RDS a ČP mládeže 2022



Program závodu

Pátek Celkem jízd: 48
1 07:45 C1 kanoistky 200 m Rozjížďka A RA
2 07:49 C1 kanoistky 200 m Rozjížďka B RB Σ
3 07:52 K1 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
4 07:56 K1 dorostenci 500 m Rozjížďka B RB
5 08:00 K1 dorostenci 500 m Rozjížďka C RC
11 08:24 K1 junioři 500 m Rozjížďka A RA
14 08:36 K1 muži 500 m Rozjížďka A RA
22 09:08 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka A RA
23 09:12 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka B RB
24 09:16 K1 dorostenky 500 m Rozjížďka C RC
29 09:36 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
30 09:40 C1 dorostenci 500 m Rozjížďka B RB
34 09:56 K1 žačky starší 500 m Rozjížďka C RC
36 10:04 K1 žačky mladší 500 m Rozjížďka A RA
38 10:12 K1 žačky mladší 500 m Rozjížďka C RC
40 10:20 K1 dorostenci 500 m Semifinále A SFA
48 10:52 K1 žáci starší 500 m Rozjížďka B RB
56 11:24 K1 žáci mladší 500 m Rozjížďka D RD
57 11:28 K1 žáci mladší 500 m Rozjížďka E RE
60 11:40 C1 žáci starší 500 m Rozjížďka B RB Σ
63 11:52 K1 dorostenky 500 m Semifinále B SFB
66 12:04 C1 dorostenci 500 m Semifinále A SFA
68 12:12 K1 žačky starší 500 m Semifinále B SFB Σ
69 12:16 K1 žačky mladší 500 m Semifinále A SFA
75 12:46 K2 benjamínci A 500 m Rozjížďka A RA
80 13:18 K1 žáci starší 500 m Semifinále C SFC Σ
83 13:30 K1 žáci mladší 500 m Semifinále C SFC Σ
84 13:34 C1 žáci starší 500 m Semifinále A SFA
85 13:45 C1 kanoistky 200 m Semifinále A SFA
89 14:10 K1 junioři 500 m Finále 1 F1
90 14:15 K1 muži 500 m Finále 2 F2
99 15:05 K1 dorostenky 500 m Finále 2 F2
102 15:20 C1 dorostenci 500 m Finále 2 F2
110 16:00 K1 žačky mladší 500 m Finále 1 F1
111 16:20 K2 benjamínci B-C 500 m Finále J1 FJ1
114 16:35 K4 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
121 17:10 MK1 benjamínky C 500 m Finále J3 FJ3
123 17:25 C1 kanoistky 200 m Finále 1 F1
127 17:57 K2 junioři 500 m Finále 1 F1
128 18:05 K4 dorostenky 500 m Finále 1 F1
130 18:15 K1 žáci starší 500 m Finále 2 F2
132 18:25 K1 žáci mladší 500 m Finále 3 F3
134 18:35 K1 žáci mladší 500 m Finále 1 F1
135 18:40 C1 žáci starší 500 m Finále 1 F1
136 18:45 C1 žáci mladší 500 m Finále 1 F1
137 18:50 C4 dorostenci 500 m Finále 1 F1
138 18:55 K4 dorostenci 500 m Finále 1 F1
143 19:20 K2 benjamínci A 500 m Finále 1 F1
Sobota Celkem jízd: 47
146 07:53 K1 žáci mladší 1000 m Rozjížďka C RC
148 08:01 K1 žáci mladší 1000 m Rozjížďka E RE
154 08:25 K1 žáci starší 1000 m Rozjížďka E RE
156 08:33 C1 žáci starší 1000 m Rozjížďka A RA
159 08:54 K1 muži 200 m Rozjížďka B RB
161 09:04 C1 kanoistky 500 m Rozjížďka A RA
162 09:08 C1 kanoistky 500 m Rozjížďka B RB Σ
165 09:20 K2 žačky 500 m Rozjížďka A RA
167 09:28 K2 žačky 500 m Rozjížďka C RC Σ
169 09:44 K1 junioři 1000 m Rozjížďka B RB
179 10:32 MK1 benjamínci A 500 m Rozjížďka D RD
188 11:20 C1 kanoistky 500 m Semifinále A SFA
190 11:30 K2 žačky 500 m Semifinále A SFA
191 11:40 K1 muži 200 m Semifinále A SFA
192 11:50 K1 žáci mladší 1000 m Semifinále A SFA
193 11:54 K1 žáci mladší 1000 m Semifinále B SFB
197 12:10 K1 žáci starší 1000 m Semifinále C SFC Σ
198 12:14 C1 žáci starší 1000 m Semifinále A SFA
199 12:18 K1 junioři 1000 m Semifinále A SFA
202 12:30 K1 dorostenci 1000 m Rozjížďka A RA
203 12:34 K1 dorostenci 1000 m Rozjížďka B RB
204 12:38 K1 dorostenci 1000 m Rozjížďka C RC
210 13:13 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka A RA
211 13:17 C1 dorostenci 1000 m Rozjížďka B RB
213 13:30 K2 dorostenky 500 m Rozjížďka A RA
214 13:34 K2 dorostenky 500 m Rozjížďka B RB Σ
217 13:46 MK1 benjamínci A 500 m Semifinále C SFC Σ
220 14:05 K1 muži 200 m Finále 2 F2
225 14:30 C1 kanoistky 500 m Finále 1 F1
226 14:35 K2 žačky 500 m Finále 2 F2
231 15:00 K1 junioři 1000 m Finále 2 F2
236 15:25 K1 dorostenci 1000 m Semifinále A SFA
238 15:35 K1 dorostenci 1000 m Semifinále C SFC
241 15:55 MK1 benjamínci B 500 m Finále J1 FJ1
242 16:00 MK1 benjamínci B 500 m Finále J2 FJ2
245 16:15 K2 dorostenky 500 m Semifinále A SFA
248 16:45 K4 žačky 500 m Rozjížďka B RB
249 16:50 MK1 benjamínci A 500 m Finále 3 F3
256 17:30 K2 junioři 1000 m Finále 1 F1
259 17:45 K1 žáci mladší 1000 m Finále 3 F3
261 17:55 K1 žáci mladší 1000 m Finále 1 F1
263 18:05 K1 žáci starší 1000 m Finále 2 F2
266 18:20 C1 žáci starší 1000 m Finále 1 F1
269 18:40 K2 dorostenky 500 m Finále 1 F1
270 18:45 K4 žačky 500 m Finále 1 F1
273 19:00 K2 benjamínky B-C 500 m Finále J3 FJ3
274 19:10 K1 dorostenci 1000 m Finále 3 F3
Neděle Celkem jízd: 34
281 07:53 K2 žáci 500 m Rozjížďka C RC
282 07:57 K2 žáci 500 m Rozjížďka D RD
288 08:30 K2 dorostenci 500 m Rozjížďka A RA
289 08:34 K2 dorostenci 500 m Rozjížďka B RB
294 09:04 K1 junioři 200 m Rozjížďka A RA
304 09:44 K1 žačky mladší 200 m Rozjížďka B RB
306 09:52 K1 žačky mladší 200 m Rozjížďka D RD Σ
309 10:04 K1 žačky starší 200 m Rozjížďka C RC
311 10:12 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka A RA
312 10:16 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka B RB
313 10:20 K1 dorostenky 200 m Rozjížďka C RC
319 10:55 C2 kanoistky 500 m Finále 1 F1
320 11:00 C2 žáci 500 m Finále 1 F1
322 11:10 K2 žáci 500 m Semifinále B SFB
325 11:30 MK1 benjamínky C 1000 m Finále 1 F1
327 11:44 K1 junioři 200 m Semifinále A SFA
333 12:08 K1 žačky starší 200 m Semifinále A SFA
336 12:20 K1 dorostenky 200 m Semifinále B SFB
339 12:34 K2 dorostenci 500 m Semifinále B SFB Σ
345 13:30 K2 žáci 500 m Finále 2 F2
346 13:35 K2 žáci 500 m Finále 1 F1
349 13:52 K1 junioři 200 m Finále 1 F1
354 14:16 K1 žačky mladší 200 m Finále 1 F1
358 14:32 K1 dorostenky 200 m Finále 2 F2
360 14:40 MK1 benjamínci B 1000 m Finále 1 F1
362 15:00 K4 žáci 500 m Rozjížďka A RA
363 15:05 K4 žáci 500 m Rozjížďka B RB Σ
364 15:10 K2 dorostenci 500 m Finále 2 F2
366 15:20 C2 dorostenci 500 m Finále 1 F1
367 15:25 C4 žáci 500 m Finále 1 F1
368 15:35 C2 kanoistky 200 m Finále 1 F1
373 16:05 K4 junioři 500 m Finále 1 F1
374 16:15 MK1 benjamínci A 1000 m Finále 1 F1
376 16:35 K4 žáci 500 m Finále 1 F1